Меню
" />
Немаэ в наявності Код товару: 51-029-01

Бронежилет WAS Warrior DCS AK, Multicam, M/L, Плитоноска

10 125.00 грн

Жилет для бронепластин Warrior DCS AK чудово підходить для швидких штурмових операцій. Легкий жилет DCS компактний, надійний і в той же час створений для того, щоб забезпечувати користувачеві максимальний рівень комфорту та функціональності.Дизайн розроблявся виходячи з рекомендацій бійців спецпідрозділів та відмінно підходить до вимог і спецпідрозділів та приватних військових компаній.Жилет спеціально обладнаний для розміщення бронеелементів спереду, ззаду та з боків. Також можна комбінувати кілька типів бронепластин.

Нагрудник повністю регулюється за розміром в області плечей і оснащений системою швидкого скидання, що дозволяє зняти жилет, не знімаючи шолома.Також нагрудник оснащений зручною системою регулювання з боків, що дозволяє відрегулювати розмір менш ніж за 15 с. Внутрішня частина складається з сітки 3D Spacer Mesh, завдяки якій забезпечується ефективна вентиляція і зайве тепло ефективно відводиться від тіла.Бронежилет обладнаний системою кріплення Molle на всій поверхні для зручного розміщення будь-яких підсумків.

  • Матеріал: 500D Cordura/1000D Cordura
  • Має низький рівень ІЧ випромінювання (не світиться у пнв)
  • DCS AK постачається у стандартній комплектації з 5 відкритими магазинами для 7.62mm автоматів AK та 2 маленькими сумками для службових чи медичних предметів.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре