Меню
" />
В наявності Код товару: 45-003-38

Декомпресійна голка ARS Needle kit

 • NSN: 6515-01-541-0635
 • Виробник: NAR
931.50 грн

Покращений варіант декомпресійної голки ARS® від американського виробника. Голка призначається для випуску повітря з грудної клітки потерпілого із симптомами пневмотораксу (колапсу легень). Він виникає через попадання повітря в грудну клітину через поранення і призводить до утруднення дихання або повної його зупинки.Голка декомпресійна ARS довжиною 8.25 см поміщається разом з катетером у герметичний міцний пластиковий тубус-контейнер з кліпсою, завдяки якій можна прикріпити її на одяг, спорядження або закріпити всередині аптечки. Весь вміст тубуса стерильний і готовий до використання. Довжина голки 8.25 см відповідає рекомендаціям міжнародного комітету TCCC для використання в тактичній медицині.Завдяки такому розміру її можна застосовувати для дорослих потерпілих з різними антропометричними даними.Варто зазначити, що декомпресійна голка АРС є обов'язковим компонентом аптечки солдата не тільки армії США, але й інших армій та силових структур.Під час застосування голки вона не залишається стирчати у грудях потерпілого, а витягується, залишаючи лише катетер у плевральній порожнині. Після вступу до медичного закладу катетер легко витягується.

Інструкція по використанню:

 • Увага! Без належної медичної освіти або спеціального навчання застосування декомпресійної голки може призвести до погіршення стану та пошкодження внутрішніх органів
 • Переконайтесь у цілості пломби на пластиковому тубусі. Якщо вона відсутня, застосування голки заборонено. Повторне застосування заборонено!
 • Зірвіть пломбу, відкрутіть ковпачок і витягніть голку;
 • Визначте точку введення голки, продезінфікуйте це місце. Вводити голку потрібно в праву половину грудей між другим і третім ребром, провівши проекцію від соска вгору до ключиці.
 • Під час введення голка повинна розміщуватися перпендикулярно до поверхні тіла, під кутом 90 градусів. Плавно введіть голку до упору, а потім витягніть її, залишивши тільки катетер. Потім зафіксуйте катетер.

Характеристики:

 1. Бренд: ARS
 2. Розмір (калібр): 14 або 10
 3. Довжина голки: 8,25 см Комплектація набору: голка, катетер, інструкція англійською, пластиковий тубус
 4. Зроблено у США
 5. Габарити набору: 139 мм х 9 мм
 6. Вага: 12 г

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
      Погано           Добре