Меню
" />
В наявності Код товару: 98-009-01

Акумулятор 18650 (3400mAh) Nitecore NL1834R

1 039.50 грн

Фізичні властивості
Представлений акумулятор має ємність 3400mAh і стандартні для літієво-іонних акумуляторів габаритні розміри, що дозволяє використовувати його в якості основного елемента живлення як для ліхтарів так і інших пристроїв працює на даному типі акумулятора 18650. Завдяки розробленим спеціальним захисним властивостям як внутрішнім, так і зовнішнім,  за яких елемент живлення повністю захищений від непередбачених ситуацій. У досить невеликому габаритному розмірі представленого акумулятора має вбудована внутрішня безпека, яка включає в себе технологію, яка захищає елемент живлення від короткого замикання. Також величезною перевагою є вбудована плата, яка реагує на підвищення температури самого акумулятора, тим самим за рахунок наявної мікросхеми знижує вихідний струм, для того щоб знизити температуру корпусу акумулятора. Для того щоб запобігти пошкодження внутрішніх частин представленого акумулятора, інженери компанії Nitecore передбачили у внутрішній частині розміщення мікропористого бар'єру, захищає внутрішні компоненти.

Зовні NL1834 також володіє захисними властивостями. Обладнаний позолоченими контактами виконаних з високоякісної нержавіючої сталі, яка забезпечує високу ударостійкість, добру електропровідність і тим самим забезпечує чудову опір ударам. Зовнішній шар виготовлений з міцної металевої обгортки захищає елемент живлення від стирання.

NL1834R передбачений на 500 повних циклів розряду і заряду, що дозволить замінити 500 пар батарейок типорозміром CR123, що робить його більш екологічним. Також за стандартних габаритних розмірів, представлений акумулятор є сумісним з більшістю освітлювальних приладів, що працюють на елементі живлення типорозміром 18650.

Основні особливості та інновації
Ідеальний для пристроїв з високим споживанням струму
Розрахований на здійснення понад 500 циклів зарядки-розрядки
Акумулятор в індивідуальній фірмовій упаковці від компанії Nitecore
Мікропористий внутрішній шар захищає тендітні внутрішні компоненти від пошкодження
Позолочені контакти виконані з високоякісної нержавіючої сталі
Наявність вбудованого micro-USB порту

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре