Меню
" />
В наявності Код товару: 62-099-15

Хімічний джерело світла (ХІС) Cyalume ChemLight 6" 30хв (жовте)

115.50 грн

Cyalume ChemLight 6” Yellow (30 хв) отримав покращену систему фіксації. Дуже яскраве, інтенсивне світіння протягом 30-40 хвилин. ХІС також може запропонувати такі переваги:

  • Широка основа, завдяки якій ХІС впевнено стоїть на плоских поверхнях.
  • Шестигранний корпус, що блокує скочування з похилих поверхонь під час руху або вібрації.
  • Посилений карабін та отвір для підвішування.
  • Не вимагає батарейок: змішування двох хімічних речовин викликає реакцію з виділенням світла на 360 градусів.

Проста активація: зігніть, зламайте внутрішній контейнер та струсіть ХІС для кращого перемішування компонентів. Хімічна реакція всередині корпусу ХІС не виділяє тепла, відкритого полум'я, диму тощо. Хімічні компоненти, що входять до складу, не токсичні та не займисті. Переваги Cyalume ChemLight 6” Yellow у таких ситуаціях:

На службі: ідентифікація союзних підрозділів під час нічних операцій, позначення безпечних приміщень під час оглядів, категоризація постраждалих під час медичного сортування, комунікація з авіацією підтримки, маркування точок приземлення, викидання вантажів, повітряних ударів тощо

>

На морському та повітряному транспорті: освітлення евакуаційних виходів та шляхів, маркування пасажирів та членів екіпажу перед та після залишення борту.

У дорозі: позначення місць аварійної зупинки та ДТП, попередження та привернення уваги, управління рухом в умовах обмеженої видимості та у темний час доби.

На роботі та на виробництві: освітлення евакуаційних виходів та шляхів при перебоях з електропостачанням, безпечне освітлення при роботі з легкозаймистими речовинами або вибухівкою, освітлення замкнутих приміщень без шкідливих викидів (дим, кіптява тощо)

У поході: освітлення табору та ключових точок на маршруті, маркування членів групи при пересуванні водоймами або зонами з обмеженою видимістю, подача сигналів лиха, пошук та порятунок.

Будинки: аварійне освітлення на випадок відключень та перебоїв з електропостачанням, природних катастроф та аварій, освітлення без відкритого полум'я та ризику розвитку пожеж.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре