Меню
" />
В наявності Код товару: 62-009-19

Налобний ліхтар Nitecore HC60 V2 (USB Type-C)

3 483.33 грн

Багатозадачний ліхтар налобний для активного відпочинку Nitecore HC60 v2

Інноваційна модель добре знайомого налобного ліхтаря придатного для всіляких умов використання - це Nitecore HC60 v2. Презентована новинка є вже добре знайомою покращеною моделлю одного налобного ліхтаря. Поліпшення засноване на використанні більш потужних і інноваційних деталей, що в першу чергу робить його більш сучасним і придатним для розширеного кола занять.

Першим і найбільш значущим поліпшенням даного ліхтаря, є використання більш потужного джерела світла, завдяки чому максимальна яскравість яку випромінює ліхтар становить 1200 Люмен.

Важливою перевагою налобного ліхтаря Nitecore HC60 v2 є його здатність проводити зарядку встановлюємого акумулятора. Доступність цієї функції стала можливою після впровадження в конструкцію пристрою універсального порту для зарядки. Для зарядки використовується сучасний і високошвидкісний порт USB Type-C, який розташований на бічній стороні конструкції. Зарядний порт розташований таким чином, що повністю виключає попадання в нього води і дрібних частинок пилу, і реалізовано це за допомогою загвинчуваної бічної кришки на корпусі. Основною перевагою наявності порту для зарядки, є можливість проводити відновлення рівня заряду елемента живлення в абсолютно будь-яких для користувача умов використання. Джерелом живлення для даного ліхтаря, а точніше відновлення рівня заряду акумулятора, можна використовувати абсолютно будь-які альтернативні джерела живлення, це можуть бути сонячні панелі, автономні електростанції та будь-які по потужності Power Bank.

Ще однією особливістю даного ліхтаря є його корпус. Корпус виготовлений з перевіреного часом і величезною кількістю випробувань - аерокосмічного алюмінієвого сплаву з військовим анодуванням. Матеріал, що використовується є найстабільнішим металом для застосування в різних умовах, так як він є неймовірно легким, міцним і стійким до утворення корозії. Також завдяки своїм конструкційним і функціональним особливостям, ліхтар стане ідеальним помічником на час кемпінгу, сходження по горах, трекінгу, їзді на велосипеді, підійде для нічного бігу і пересіченій місцевості, а також допоможе під час екстремального виду спорту - альпінізму.

Стандартним комплектом ліхтаря від Найткор Україна може похвалитися універсальна еластична налобна пов'язка. Налобна пов'язка включає наявність унікально нової гумової вставки нової конструкції, яка забезпечить ідеальне прилягання до задньої частини голови, підвищуючи комфорт при тривалому використанні. Також всередині налобної пов'язки є спеціальна силіконова смужка, яка дозволяє запобігти роздратування очей від поту, і її ковзання під час бігу. Доповнюючою комплектуючою налобної пов'язки є ергономічне кріплення. Кріплення має унікальний вигин, і дозволяє ліхтарю нахилятися з кутом повороту 180°, що повністю виключає сліпі зони під час активного користування.

Основні особливості та інновації:

 • Працює на світлодіоді OSRAM P9 з максимальною потужністю 1200 люмен
 • Максимальна інтенсивність променя 4240 cd і дальність свічення 130 метрів
 • Оптична система в поєднанні з кристалічним покриттям і "Precision Digital Optics Technology" (PDOT)
 • Живиться від 1 x 18650 або 2 x CR123 батарей з максимальним часом роботи 680 годин
 • Один перемикач керує 5 рівнями яскравості і 3 спеціальними режимами
 • Високоефективний ланцюг постійного струму забезпечує стабільний вихід світла
 • Індикатор живлення під перемикачем вказує залишок заряду акумулятора (патент № ZL201220057767.4)
 • Індикатор живлення може відображати напругу акумулятора (± 0,1 В)
 • Вбудована схема зарядки літій-іонного акумулятора з портом USB-C
 • Широкосмугова оптична система з кутом освітлення 100°, спеціально розроблена для зовнішніх робіт
 • Вбудований модуль вдосконаленого регулювання температури (ATR) (патент No ZL201510534543.6)
 • Кут нахилу голови ліхтаря, регулюється на 180°
 • Виготовлений з аерокосмічного алюмінієвого сплаву
 • Тверде анодування військового класу HA III
 • Водонепроникний та пилозахищений відповідно до IPX7
 • Ударомійність до 1 метру

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре