Меню
" />
В наявності Код товару: 62-009-05

Потужний налобний фокусуємий ліхтар Nitecore HC68 (USB Type-C)

5 143.50 грн

Фокусований промінь
досягається завдяки використанню інноваційної технології електронного фокусування без рухомих елементів корпусу

Практичність
наявність трьох різних типів світла (основний білий, червоний і додатковий білий CRI) дозволять всебічно використовувати ліхтар

Заряджаємий
вбудований порт USB Type-C дозволяє заряджати ліхтар в будь-якому зручному місці

Універсальність
акумулятор, що входить до комплекту, забезпечить безперервним часом роботи до 800 годин

Інноваційний налобний ліхтар з електронним фокусуванням Nitecore HC68
Презентована новинка налобного ліхтаря виконана відповідно до всіх міжнародних стандартів, що робить його багатофункціональним для застосування у всіляких умовах експлуатації, починаючи від пішого туризму і закінчуючи промисловим обслуговуванням та пошуковими роботами.

Дана модель ліхтаря представлена ​​офіційним дистриб'ютором Nitecore Україна, що дозволить покупцеві насамперед отримати якісний пристрій із гарантією цілих п'ять років.

Конструкцією ліхтаря, що насамперед забезпечує його багатофункціональність, є унікально спроектоване джерело світла. Встановлене джерело світла має функцію електронного фокусування, що в рази спрощує керування ближнім і дальнім світлом, лише завдяки двом кнопкам встановленим на корпусі.

Електронне фокусування в першу чергу залежить від встановлених двох світлодіодів, відповідно унікально розроблена лінза здатна рівномірно розсіювати світло.

Серед інших функціональних особливостей представленого ліхтаря можна з легкістю відзначити ще й унікальну його конструкцію. Корпус ліхтаря виготовлений із міцного, легкого та зносостійкого аерокосмічного алюмінієвого сплаву. Використаний для виготовлення матеріал дуже часто застосовується інженерами компанії, оскільки має всі найнеобхідніші якості, які з легкістю справляються з будь-якими умовами експлуатації. Додатково поверхня алюмінієвого сплаву має спеціальне покриття, нанесене за військовою технологією анодування. Використання такої технології покриття корпусу ліхтаря забезпечує йому неймовірний захист від сколів і подряпин, а також захищає його від утворення корозії. На що варто звернути увагу, це стійкість корпусу ліхтаря до падіння з висоти до 2 м.

Стандартною комплектацією ліхтаря передбачено наявність унікально розробленої налобної пов'язки із вбудованим вигнутим кріпленням для ліхтаря. Унікальність налобної пов'язки полягає в її неймовірній еластичності і пропускної здатності, що дихає, що при тривалому використанні не буде викликати дискомфорту в носінні. На лобовій пов'язці додатково є спеціальний гумовий потиличник, що забезпечує ідеальне прилягання до задньої частини голови з підвищеним комфортом. Усередині пов'язки є силіконова смужка, яка може відводити піт боками запобігаючи подразненню очей.

Функціями ліхтаря також передбачено наявність спеціальної технології автоматичного регулювання температури. Завдяки вбудованій технології ATR регулюється вихідна потужність налобного ліхтаря Nitecore HC68 відповідно до робочих умов та навколишнього середовища для підтримки оптимальної продуктивності.

Основні особливості та інновації
Оснащений світлодіодом ближнього, далекого світла та допоміжним червоним світлодіодом з максимальною потужністю 2000 люмен.
Працює на 2 світлодіодах Luminus SST-40-W для ближнього та далекого світіння.
Світлодіод далекого світла оснащений оптичною лінзою TIR, спеціально розробленою для освітлення на великі відстані, щоб забезпечити максимальну дальність до 202 метрів та максимальну інтенсивність потоку світла 10300 кд.
Світлодіод ближнього світла використовує технологію TrueVision для розсіяного та м'якого променя.
Доступно плавне співвідношення потужності ближнього/дальнього світла (№ патенту: ZL201820778007.X)
Високоефективна схема постійного струму забезпечує стабільну роботу до 800 годин
Інтелектуальна схема заряджання літій-іонного акумулятора з портом заряджання USB-C
Кут нахилу 180° для різних потреб освітлення
Індикатор живлення під кнопками «+» та «-» вказує рівень заряду акумулятора
Індикатор живлення може відображати напругу акумулятора (±0,1 В)
Вбудований модуль розширеного регулювання температури (ATR) (патент № ZL20151053444)
Виготовлений із аерокосмічного алюмінієвого сплаву.
Жорстка анодована обробка військового класу HA III
Захист відповідно до IP68 (2 метри під водою)
Стійкість до ударів до 2 метрів

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре