Меню
" />
Немаэ в наявності Код товару: 62-009-04

3в1 - Надпотужний налобний, ручний + кемпінговий ліхтар Nitecore HC33 (магніт, що розсіює дифузор)

3 811.50 грн

1800 люмен
максимальний світловий потік, завдяки інноваційному американському светодиоду CREE XHP35 HD

Кут 100°
оптимальний кут засвітки, висвітлює весь простір навколо і дозволяє уникнути мертвих зон

51.2 грами
ультралегкий і компактний, вага без урахування кріплення і елемента живлення

187 метрів
сфокусований і далекобійний промінь


Компанія Nitecore продовжує вдосконалюватися у виробництві продукції, що випускається, тим самим модернізуючи і надаючи оригінальності кожної одиниці раніше виробленого товару. На сьогоднішній день була представлена оновлена версія раніше прославившогося багатофункціонального ліхтаря Nitecore HC30 - це Nitecore HC 33. Покращуючи і представляючи користувачам новинку, Найткор Україна зосереджує основну увагу на двох головних елементах - це на світлодіоді і акумуляторі. Робота даних комплектуючих пов'язана між собою, так як при заміні світлодіода, слідує і зміна енергопотреби, і після чого слідує і використання поліпшеного елемента, що забезпечує живлення для повного поєднання в параметрах роботи. В результаті загального порівняння з попередньою моделлю, представлений ліхтар має значно поліпшені характеристиками. Максимально можливий вироблений потік, що випромінюється ліхтарем, становить 1800 люмен, в порівнянні з попередньою моделлю Nitecore HC30 - дане значення раніше становило всього 1000 люмен, а справжнє значення потужності представленого Nitecore HC33 практично в два рази вище. Зі збільшенням потужності, підвищується і дальність можливої освітлюваної області та реального потоку від даного ліхтаря становить цілих 187 метрів. Неймовірні значення максимальної потужності і дальності, представлені для використання в Налобні ліхтарі, а раніше були доступні виключно для ручного або туристичного застосування.

Ліхтар також володіє незвичайною L - подібною формою, яка специфічно надає ліхтарю легкості і зручності в застосуванні. За рахунок такого виконання форми корпусу, ліхтар може використовуватися як в якості кишенькового, але за рахунок специального розробленого кріплення, його можна закріпити на еластичну пов'язку, призначену для носіння на голові. Також зручна для утримання в руках форма ліхтаря і його діаметр, завдяки якій ліхтар при перенесенні його в руці, буде знаходиться в ній дуже комфортно і при цьому нанесена на зовнішню частину текстура, запобіжить його вислизання. Хорошим введенням в експлуатацію, є його магнітна торцева кришка, за рахунок якої ліхтар, можна підчепити на будь-яку металеву поверхню, для освітлення потрібної користувачеві зони, наприклад, це може капот автомобіля або певна площа поруч з вашим будинком або майстерні. За покращеною моделлю ліхтаря, також слідує і модифікація кріплення на начольну пов'язку, а саме можливості її використання. При закріпленому на ній пристрої Nitecore HC33, у користувача з'явилася можливість регулювати вертикальний кут освітлення становить значення в 180⁰. При злагодженні загального огляду від джерела світіння за допомогою рефлектора в 100⁰ і вертикального кута в 180⁰, загальним результатом є досить величезна площа, яка практично не має мертвих зон.

Особливості, які роблять ліхтар, унікальним і дуже практичним у застосуванні, це досить непоказні, але важливі для оптимальної роботи - це його функції. Управління, зосереджене в одній кнопці, що надає можливості для перемикання між усіма режимами, також вбудований індикатор живлення, що забезпечує повною інформацією про статус заряду встановленого елемента живлення. Дуже важлива для роботи ліхтаря функція - це його відведення тепла. Ліхтар для відведення тепла від світлодіода, використовує фірмову запатентовану компанією Nitecore технологію, а саме модуль вдосконаленої терморегуляції. Також особливість, яка присутня у всіх новинках з високою продуктивністю, це ідеальний захист від проникнення вологи і можливість занурення ліхтаря під воду на глибину, що досягає позначки в 2 метри - це IP68.

Основні особливості та інновації
Універсальний високопродуктивний L- подібний ліхтар
Використовує світлодіод CREE XHP 35 HD для випромінювання максимальної потужністю 1800 люмен
Інтегрована технологія Precision Digital Optics забезпечує виняткову відбивну здатність
Володіє максимальною піковою інтенсивністю 8750 cd і засвічує відстань до 187 метрів
Одна кнопка забезпечує доступ до 5 рівнів яскравості і 3 спеціальних режимів
Високопродуктивна плата постійного струму забезпечує максимальну тривалість роботи 330 годин
Індикатор живлення вказує заряд акумулятора миготіння (з точністю до 0.1 V )
Рефлектор забезпечує оптимальний кут засвіти в 100⁰
Технологія удосконаленого регулювання температури ( ATR )
Зручна головна пов'язка, виготовлена ​​з високоякісного еластичного нейлону
Захист від зворотної полярності запобігає пошкодженню неправильно встановлених елементів живлення
Ультратонке мінеральне скло з антивідблискуючим покриттям
Виконаний з аерокосмічного алюмінієвого сплаву з жорстким анодуванням по військовому класу HAIII
Водонепроникність IP 68 (занурення на глибину до 2-х метрів)
Ударопрочность до 1 метру
Наявність магнітної торцевої кришки

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре